Recept na úspěch v síťovém marketingu Chris Taylor

Chris Taylor odišiel zo školy bez akejkoľvek formálnej kvalifikácie. Začal veľmi úspešne konvenčne podnikať a keď mal 27 rokov, pustil sa do sieťového marketingu. Stále aktívne podniká a vo svojej firme sieťového marketingu bol vyhodnotený ako najlepší distribútor, keď za necelé dva roky dosiahol šírky siedmych odvetví. 

Horlivo pomáha členom svojho týmu dosiahnuť úspech a sám vytvoril úspešný a ľahko duplikovateľný systém vzdelávania distribútorov od samotného štartu ich kariéry v sieťovom marketingu až k pozíciám lídra veľkej skupiny.

Teraz Vám dáva k dispozícii svoje znalosti a skúsenosti, aby ste aj Vy mohli dosiahnuť rovnaký úspech vo svojom podnikaní. Naučíte sa ako pracovať v hĺbke Vášho oddelenia s Vaším týmom, budovať štruktúru bez zoznamu potenciálnych distribútorov a bez peňazí. Aj ako získať väčšiu sebadôveru pri následných telefonátoch. 

Skladom (1 ks)
Kód: 900704
€9,91 / ks €9,01 bez DPH

Recept na úspech v sieťovom marketingu autora Chrisa Taylora poskytuje jednoduchý a jasný návod, ktorý skutočne funguje. Nie je to len ďalšia kniha, ale školiaca príručka pre úspech v sieťovom marketingu. Vynikajúca, príjemne jednoduchá a veľmi inšpirujúca kniha o tom, ako konsolidovať, zdokonalovať a precvičovať schopnosti a prístup k podnikaniu v sieťovom marketingu. Je nabitá praktickými tipmi a pomôže Vám zamerať sa na efektívne využívanie času, aby ste mohli dosiahnuť vytúžené ciele.

Názov: Recept na úspěch v síťovém marketingu

Jazyk: český

Autor: Chris Taylor

Originálny názov: The Formula for Succes in Network Marketing

Preklad: Petr Antonín

Počet strán: 184

Väzba: mäkká

Rozmer: 145 x 215 mm

Hmotnosť: 240 g

Vydavateľstvo: Alman, 2011

ISBN: 978-80-87426-22-7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie