Recept na úspěch v síťovém marketingu Chris Taylor

Chris Taylor odišiel zo školy bez akejkoľvek formálnej kvalifikácie. Začal veľmi úspešne konvenčne podnikať a keď mal 27 rokov, pustil sa do sieťového marketingu. Stále aktívne podniká a vo svojej firme sieťového marketingu bol vyhodnotený ako najlepší distribútor, keď za necelé dva roky dosiahol šírky siedmych odvetví. 

Horlivo pomáha členom svojho týmu dosiahnuť úspech a sám vytvoril úspešný a ľahko duplikovateľný systém vzdelávania distribútorov od samotného štartu ich kariéry v sieťovom marketingu až k pozíciám lídra veľkej skupiny.

Teraz Vám dáva k dispozícii svoje znalosti a skúsenosti, aby ste aj Vy mohli dosiahnuť rovnaký úspech vo svojom podnikaní. Naučíte sa ako pracovať v hĺbke Vášho oddelenia s Vaším týmom, budovať štruktúru bez zoznamu potenciálnych distribútorov a bez peňazí. Aj ako získať väčšiu sebadôveru pri následných telefonátoch. 

Skladom (1 ks)
Kód: 900704
€9,91 / ks €9,01 bez DPH

Recept na úspech v sieťovom marketingu autora Chrisa Taylora poskytuje jednoduchý a jasný návod, ktorý skutočne funguje. Nie je to len ďalšia kniha, ale školiaca príručka pre úspech v sieťovom marketingu. Vynikajúca, príjemne jednoduchá a veľmi inšpirujúca kniha o tom, ako konsolidovať, zdokonalovať a precvičovať schopnosti a prístup k podnikaniu v sieťovom marketingu. Je nabitá praktickými tipmi a pomôže Vám zamerať sa na efektívne využívanie času, aby ste mohli dosiahnuť vytúžené ciele.

Názov: Recept na úspěch v síťovém marketingu

Jazyk: český

Autor: Chris Taylor

Originálny názov: The Formula for Succes in Network Marketing

Preklad: Petr Antonín

Počet strán: 184

Väzba: mäkká

Rozmer: 145 x 215 mm

Hmotnosť: 240 g

Vydavateľstvo: Alman, 2011

ISBN: 978-80-87426-22-7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: