Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a součastnosti Anastasia Novych

Nedávne udalosti vo svete - svetová ekonomická kríza a geopolitické zmeny - nútia každého človeka, aby sa zamyslel nad príčinami ich vzniku. Pokiaľ si poskladáme z jednotlivých kúskov celú mozaiku diania, potom môžeme dospieť k záveru, že za všetkými týmito problémami, prudkými zmenami, ktoré zasiahli život takmer každého z nás, sa skrývajú sily, konkrétne osoby, ovládajúce prevažnú časť svetového bohatstva, ktorých mená nie sú verejne prezentované. Lenže práve oni tvoria osudy svetových miliardárov. Práve oni rozhodli, že vo svete budú vyprovokované udalosti, vedúce k zničeniu prevažnej časti obyvateľov zemegule počas tohto náročného obdobia globálnych klimatických zmien.

O aké sily sa jedná, aké sú ciele ich pôsobenia a dejiny ich existencie, aké používajú postupy a metódy pre ovládanie obrovského počtu ľudí - tieto informácie sú v zrozumiteľnej forme interpretované v knihách Anastasie Novych. Umelecký štýl týchto kníh dáva inteligentným ľuďom možnosť uvedomiť si viac, než bolo povedané, pozrieť sa na rôzne informácie v globálnom merítku a porovnať ich, nájsť kľúč k riešeniu prostredníctvom konfrontácie s okolitým dianím a pomocou doplňovania nových poznatkov. "Svetová elita" je len malou skupinkou osôb v porovnaní s celým ľudstvom. Tí môžu len plánovať. Avšak realizácia ich plánov je úplne závislá na ľudských masách, na osobnej voľbe každého človeka. A voľbu uskutočňujeme na základe ucelených informácií. Budúcnosť je dnes v rukách každého z nás.

Skladom (1 ks)
Kód: 901308
€5,09 / ks €4,63 bez DPH

Názov: Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a součastnosti 

Podtitul: Zákulisí světové politiky a historie, tajemství světovlády

Jazyk: český

Autor: Anastasia Novych

Preklad: Hana Prchlíková

Počet strán: 97

Väzba: mäkká

Rozmer: 125 x 220 mm

Hmotnosť: 150 g

Vydavateľstvo: Ibis, 2012

ISBN: 978-80-904796-1-6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie