Techniky magie na pozadí alchymie Josef Veselý

Vo svojej podstate je táto kniha písaná ako sprievodca iniciačnými procesmi a jednotlivými etapami iniciačných procesov (tzv. operačnými módmi) alchýmie a mágie s prihliadnutím k pseudoiniciačnej problematike, tak ako sa táto javí na démonickej rovine. Všetky duchovne orientované zasväcovacie procesy smerujú či mali by smerovať k reintegrácii.

Ani tu tomu nie je inak. Dôraz je však položený na aktívnu, tj. magickú cestu reintegrácie, aj keď reintegrácia sa dá nepochybne dosiahnuť i cestou pasívnou. Toto dielo zároveň predstavuje ojedinelý podnet k medziodborovej spolupráci. Novosť témy a noetický prínos tejto sondy do temnej oblasti klifotu a čiastočne i meonu by potom mali urobiť túto tému stráviteľnou i pre pozitívnejšie zameraných čitateľov. Keby mágia bola vedou, nárokovala by si táto kniha štatút serióznej vedeckej práce.

Skladom (1 ks)
Kód: 900619
€14,54 / ks €13,22 bez DPH

Názov: Techniky magie na pozadí alchymie 

Jazyk: český

Autor: Josef Veselý

Počet strán: 336

Väzba: pevná

Rozmer: 150 x 215 mm

Hmotnosť: 540 g

Vydavateľstvo: Vodnář, 2010

ISBN: 978-80-7439-013-5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie