Venuše a partnerské vztahy Ida Myslikovjanová

Naše schopnosti žiť v partnerskom vzťahu sú odlišné, preto je dobré poznať nie len svoje dispozície pre vzťah, ale aj dispozície nášho partnera. A naučiť sa s nimi žiť, prípadne začať na sebe pracovať a veci, ktoré by mohli vzťah ohrozovať, sa snažiť zmeniť alebo aspoň zmierniť. Nečakajte na zázrak, začnite so zmenou u seba.


Je naivné očakávať, že sa stane zázrak a partner sa z ničoho nič zmení na človeka, s ktorým bude náš vzťah ideálny. Jediná cesta k tomu, aby sa naše partnerské vzťahy zlepšili, je zmeniť sami seba. Meniť však môžeme len to, čo sme predtým poznali a pochopili. A v tom nám môže hodne pomôcť práve astrológia.

Za generálny ukazovateľ vzťahov je považovaná Venuša, ktorej je venovaná práve táto kniha. Z postavenia Venuše a jej aspektov sa môžeme veľa dozvedieť o tom, či budeme mať vzťah pokojný, alebo naopak to bude "talianske manželstvo", či budeme mať vzťah trvalý, alebo budeme putovať od partnera k partnerovi, či vo vzťahu bude vládnuť pohoda, alebo či sa vzťahy naopak budú stále dokola komplikovať.

Celá kniha je sprevádzaná veľkým množstvom konkrétnych príkladov známych osobností, pretože práve na nich sa dá najlepšie pochopiť, ako Venuša a jej aspekty fungujú.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 900908
€10,86 / ks €9,87 bez DPH
Kategória: Láska a vzťahy
Položka bola vypredaná…

Názov: Venuše a partnerské vztahy

Jazyk: český

Autor: Ida Myslikovjanová

Počet strán: 216

Väzba: mäkká

Rozmer: 105 x 170 mm

Hmotnosť: 167 g

Vydavateľstvo: Anag, 2012

ISBN: 978-80-7263-781-2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie