Meditační techniky Daniel Odier

Ezoterické techniky určené k hľadaniu božstva obvykle zostávajú svetu utajené – prechovávané v kláštoroch len pre tých najasketickejších praktizujúcich. Teraz Daniel Odier potom, čo sa sám ponoril do života a duchovných praktík buddhistických a taoistických kláštorov na rôznych miestach Indie, Nepálu, Srí Lanky, Thajska a Japonska, odhaľuje učenie predávané mudrcmi, ktorí sú živým prejavom svojich tradícií.

Odier nahliada za doktrínu, dogmu a filozofické pojednanie, ktoré spomínajú priame zážitky z praxe, a predkladá tu cestu k jadru náboženského zážitku, ako je možné ho objaviť prostredníctvom meditácie. Začína s jednoduchými a základnými krokmi nevyhnutnými pre prípravu na meditáciu a sprevádza čitateľa špecifikami mentálnych cvičení a vizualizácií, ktoré buddhistickí a taoistickí majstri používajú po celé veky. Oddať sa meditácii v tomto zmysle, ako ju chápu buddhisti a taoisti, znamená pochopiť, že každé vlákno našej bytosti je spojené so všetkým existujúcim.

Kniha "Meditační techniky buddhistických a taoistických mistrů" je cenným sprievodcom pre všetkých, ktorí sú na ceste k poznaniu.

Skladom (1 ks)
Kód: 901810
€13,28 / ks €12,07 bez DPH

Názov: Meditační techniky  

Podtitul: Buddhistických a taoistických mistrů

Jazyk: český

Autor: Daniel Odier

Originálny názov: Meditation Techniques of Buddhist and Taoist Masters

Preklad: Lenka Adamcová

Počet strán: 209

Väzba: mäkká

Rozmer: 148 x 210 mm

Hmotnosť: 299 g

Vydavateľstvo: Maitrea, 2016

ISBN: 978-80-7500-196-2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie