AllatRa Anastasia Novych

Staré proroctvá na rôznych kontinentoch, v rôznych dobách a v rôznych náboženských systémoch vypovedali o tom, že v dnešnej dobe, v dobe globálnej zmeny epoch, sa objaví kniha, ktorá zmení svet. Bude silná v každom svojom slove a znaku. Vďaka informáciám, ktoré prinesie, stratia ľudia pochybnosti a strach a uvidia pravdu. Staroveké znalosti budú obnovené z popola, a sila, ktorú nesie, naplní každého, kto s ňou príde do kontaktu. 

Kniha AllatRa obsahuje unikátne vedecké poznatky, ktoré moderná veda objaví až v budúcnosti. Avšak, tieto znalosti sú schopné už teraz obrátiť predstavy ľudí o svete a o sebe samých. Táto senzačná kniha odhaľuje umelosť vonkajšieho sveta i informácie, ktoré vytvárajú hmotu. Je to astrofyzika budúcnosti. Viacúrovňová štruktúra vesmíru, tajomstvo čiernej diery, exkluzívne podrobnosti o elektróne a tajomstve jeho okamžitého prechodu zo stavu častice do vlnovej podoby; obsahuje jedinečné prvotné znalosti o viacrozmernej konštrukcii človeka v neviditeľnom svete, o spojení človeka s inými dimenziami a o výnimočných schopnostiach mimo tretej dimenzie.

Odpovedá na otázky, k čomu človek potrebuje výkonný mozog a viacúrovňové vedomie, čo je to zmenený stav vedomia a ako prebieha postupné ponorenie sa do neho. Kniha poskytuje starobylé praktiky pre duchovné seba zdokonaľovanie a spojenie so svojou Dušou, radí, ako rozvinúť šiesty zmysel a kontakt s neviditeľným svetom. Popisuje povahu nadprirodzených schopností (jasnovidectvo, čítanie myšlienok, predvídavosť) a dvojakosť ich prejavov aj prečo je tak dôležitá práca na sebe a pochopenie procesov neviditeľného sveta. 

 

Skladom (2 ks)
Kód: 901282
€21,10 / ks €19,18 bez DPH

Kniha AllatRa dáva univerzálny kľúč k dešifrovaniu starovekých symbolov, ktoré v sebe uchovávajú znalosti starodávnych civilizácií a sú zafixované v petroglyfoch z dôb paleolitu. Je bohato ilustrovaná kresbami archeologických artefaktov z rôznych starovekých civilizácií (protoindické kultúry, tripolské kultúry, rôznych kultúr starej Európy, Balkánu, Blízkeho Východu, Uralu, kultúr Afriky, Ázie a Severnej a Južnej Ameriky), čo dokazuje prítomnosť rovnakého duchovného poznania v rôznych dobách u rôznych ľudí, ktorí žili na rôznych kontinentoch.

Odhaľuje tajomstvo tisícročí, príbehy o znakoch a symboloch, ktoré v masách aktivujú agresiu alebo pocit nádeje pre budúcnosť. Príklady ich využitia kňazmi nájdeme ako v histórii vojenských expanzií na vlajkách a štítoch, tak v súčasnej dobe v náboženských inštitúciách. Dáva možnosť hlbšie pochopiť, ako sa buduje pevný vzťah muža a ženy, manželstvo, aký je význam rodiny, čo je to sexuálna energia a ako ju ovládať, čo je to naozajstná láska aj čo je dôležité pri výchove detí.

Kniha AllatRa ponúka bezprecedentný model ľudskej spoločnosti, ktorá dokáže fungovať bez politického a kňažského systému. Je to životná encyklopédia prapôvodných znalostí o svete, spoločnosti a človeku, fundament pre duchovné prebudenie a radikálnu transformáciu človeka i celého ľudstva.

Názov: AllatRa

Jazyk: český

Autor: Anastasia Novych

Originálny názov: AllatRa

Preklad: Hana Duffková

Počet strán: 835

Väzba: pevná

Rozmer: 130 x 203 mm

Hmotnosť: 960 g

Vydavateľstvo: Ibis, 2014

ISBN: 978-80904796-6-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie