Andělské tarotové karty Doreen Virtue & Radleigh Valentine

Hľadáte podrobného sprievodcu mystickým svetom tarotu? Chceli by ste sa dozvedieť viac o význame jednotlivých kariet a symbolov a spôsoboch vykladania Anjelských tarotových kariet?

Doreen Virtue a Radleigh Valentine vám v tejto obsiahlej príručke ukazujú vľúdnejšiu tvár tarotu, ktorý tým znovu sprístupňujú ako prostriedok komunikácie s nebesami pre každého, bez toho aby narušili jeho schopnosť prinášať úžasne presné a podrobné posolstvá.

Táto kniha vás najskôr prevedie po jednotlivých kartách Veľkých arkán, známych ako "Snílkova cesta", kedy vám dopodrobna vysvetlí všetky magické symboly a s nimi spojené významné životné udalosti.

Následne sa naučíte významy jednotlivých farieb a kariet Malých arkán, vypovedajúcich o našom každodennom živote.

Skladom (1 ks)
Kód: 901710
€14,12 / ks €12,84 bez DPH

Jednotlivých predstaviteľov dvorných kariet  vám popíše do takých podrobností, až budete mať pocit, že sa jednalo o skutočné postavy. Nechýba ani úvod do histórie tarotu a rada užitočných doporučení, ako s kartami zachádzať a ako ich vykladať. 

Vďaka jasnovidectvu Doreen a Radleigha vám ich kniha prináša odpoveď snáď na všetky otázky, ktoré by vás ohľadom týchto jedinečných kariet mohli napadnúť.

"Snažili sme sa, aby vám Anjelské tarotové karty pomohli pocítiť lásku, súcit a nádej, ktoré tarot prináša do života. Naším najväčším prianím bolo, aby vám tieto karty priniesli obrovské požehnanie na vašej duchovnej ceste. Radi by sme boli, aby ste boli schopní k tarotu pristupovať tak, jak sme k nemu vždy pristupovali i my - ako k anjelskej mape ukazujúcej cestu k radostnému životu."

Názov: Andělské tarotové karty

Podtitul: Průvodce symboly, způsoby vykládaní a podrobnými významy Andělských tarotových karet

Jazyk: český

Autor: Doreen Virtue & Radleigh Valentine

Originálny názov: The Big Book of Angel Tarot

Preklad: Jana Šritrová

Počet strán: 292

Väzba: pevná

Rozmer: 140 x 25 x 210 mm

Vydavateľstvo: Synergie Publishing SE, 2015

ISBN: 978-80-7370-352-3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: