Andělská očista Doreen Virtue, Roobert Reeves

Očista pomocou anjelov vás dokáže zbaviť mnohých fyzických i psychických neduhov vo vašom tele. Doreen Virtue je svetová špecialistka na danú problematiku. V knihe okrem iného nájdete sedem denný plán na protifajčiarsku a protialkoholovú očistu a mnoho iných rád, ktoré sa týkajú zdravej stravy. Pokiaľ tieto rady príjmete, zlepšíte svoj celkový prístup k životu a budete sa cítiť uvoľnený.

Skladom (1 ks)
Kód: 902187
€13,46 / ks €12,24 bez DPH

Keď sa oslobodíte od závislostí, nezdravých životných návykov a nevyvážených priateľstiev, posilní sa vaše spojenie s ríšou anjelov, pretože sa zbavíte psychického balastu vytváraného toxínmi. Anjeli vás nabádajú, aby ste sa od tejto záťaže, vytváranej chemickými látkami a negatívnou energiou, oslobodili. Pokiaľ sa budete riadiť ich radami, zachutia vám zdravé, výživné potraviny a začnete vnímať reakcie svojho tela na umelé látky...

Niekedy však rady anjelov nepočujeme, preto ich nezabudnime požiadať o pomoc pri vnímaní odkazov, ktoré by sme si mali vziať k srdcu. Spýtajte sa ako robiť očistu účinnejšie. Iste vám poskytnú radu týkajúcu sa stravy alebo životného štýlu. Anjeli vedia, čo je pre vás najprínosnejšie, a ak sa budete držať ich doporučení, povedú vás cestou čistej radosti.

Názov: Andělská očista

Jazyk: český

Autor: Doreen Virtue, Roobert Reeves

Originálny názov: Angel Detox

Preklad: Petra Kudrnáčová

Počet strán: 288

Väzba: pevná

Rozmer: 130 x 25 x 205 mm

Hmotnosť: 360 g

Vydavateľstvo: Pragma, 2018

ISBN: 9788075498410

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: