GAURI Kvasinky & plesne

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

Podporný čaj pri výskyte kandidózy, kožných plesní, oparov a aftov. Obmedzuje množenie kvasiniek v telesných orgánoch. Pomáha pri výskyte hemoroidov. Podporuje imunitný systém organizmu a dobré trávenie. Pôsobí priaznivo pri chronickej únave, vyčerpanosti a slabej výkonnosti.

€4,37 / ks    
Kód tovaru 13063
Kategória Ajurvédske čaje
 

Ayurvéda - tradičný hinduistický ucelený systém zdravotnej starostlivosti, pochádzajúci z územia Himalájí, uznaný Svetovou zdravotníckou organizáciou, ktorej hlavným cieľom je najmä prevencia ochorení. Vďaka správne zvoleným bylinným preparátom a upravenému jedálnemu lístku si môžete upevniť svoje zdravie a predĺžiť život.

Hmotnosť obsahu: 100 g

Zloženie: kurkumovník dlhý, škoricovník čínsky, embilika lekárska, zázvorovník lekársky, pterocarpus marsupium, fenikel obyčajný, santalovník biely

Odporúčaná dávka: 2-3 šálky denne

Vyrobil: Everest Ayurveda ltd., Káthmandu, Nepál

=========================

S týmto produktom nie je možné uvádzať žiadne neschválené výživové a zdravotné tvrdenia. 

Podobný produkt

  • Čaj je vhodný na podporu pečene a žlčníka, priaznivo pôsobí na ochranu a obnovu pečeňového parenchýmu. Liečivé rastliny, ktoré sú vo výrobkoch firmy AGROKARPATY, s.r.o. v Plavnici, sa pestujú v...

    €1,60 / ks
  • Čaj pre pokojné bruško a normálnu rovnováhu ako aj prísun dôležitých látok v dobe tehotenstva. Je možné užívať ho po celú dobu tehotenstva. 

    €2,77 / ks
  • Sypaná bylinná zmes s vôňou a chuťou citronelovej trávy. Lahodný čaj pre osvieženie, dobrú pohodu a chvíle oddychu. Ideálny na pitie počas celého dňa.

    €2,68 / ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame COOKIES, ktoré nám umožňujú poskytovať pre vás lepšie služby.