ASHOKA hormonálna rovnováha

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 
Čaj pre ženy v období klimaktéria. Zmierňuje návaly tepla, búšenie srdca, pocity nevoľnosti, poruchy spánku a celkovú únavu. Znižuje podráždenosť, precitlivelosť a emocionálnu rozladenosť. Prináša pocit pokoja a rovnováhy. Pôsobí priaznivo na pravidelnosť a charakter menštruácie. Podporuje funkciu štítnej žľazy.
€4,37 / ks    
Kód tovaru 13135
Kategória Ajurvédske čaje
 

Ayurvéda - tradičný hinduistický ucelený systém zdravotnej starostlivosti, pochádzajúci z územia Himalájí, uznaný Svetovou zdravotníckou organizáciou, ktorej hlavným cieľom je najmä prevencia ochorení. Vďaka správne zvoleným bylinným preparátom a upravenému jedálnemu lístku si môžete upevniť svoje zdravie a predĺžiť život.

Hmotnosť obsahu: 100 g

Zloženie: špargľa hroznovitá, withania somnifera, glycyrrhiza glabra

Odporúčaná dávka: 2-3 šálky denne

Vyrobil: Everest Ayurveda ltd., Káthmandu, Nepál

=========================

S týmto produktom nie je možné uvádzať žiadne neschválené výživové a zdravotné tvrdenia. 

Podobný produkt

  • 24.9. - 23.10. Váhy sú hľadaním harmónie, ideí a krásy. Ľudia poznamenaní Váhami bývajú inšpiratívni a mierumilovní, často však postihnutí veľkou nerozhodnosťou. Nevydarené Váhy sú vrtkavé,...

    €2,87 / ks
  • Bylinná zmes z liečivých rastlín vhodných pri poruchách trávenia a pri prekyslení žalúdka (pyróza), zmes z liečivých rastlín normalizuje tráviace procesy v žalúdku. Liečivé rastliny, ktoré sú...

    €1,98 / ks
  • Čaj pomáha navodeniu a prehĺbeniu zdravého spánku, urýchľuje zaspávanie. Bylinky v ňom obsiahnuté upokojujú a uvoľňujú. Pije sa asi hodinu pred spaním. Čaj nie je návykový! 

    €2,77 / ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Používame COOKIES, ktoré nám umožňujú poskytovať pre vás lepšie služby.